Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 60 3.00 D4

Vredestein

Vredestein V 603.00 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
8714692081675

Највисока цена:  27,5 €

Цена по парче

27,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот