Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 54 6.00 D9 99M

Vredestein

Vredestein V 546.00 D9 99M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082221

Највисока цена: 

Назад кон врвот