Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 54 5.00 D8 86M

Vredestein

Vredestein V 545.00 D8 86M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082023

Највисока цена:  103,3 €

Цена по парче

103,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот