Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 54 4.00 D8 71M

Vredestein

Vredestein V 544.00 D8 71M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692081941

Највисока цена:  50,2 €

Цена по парче

50,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот