Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 52 6.00 D9 117A2

Vredestein

Vredestein V 526.00 D9 117A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8714692082191

Највисока цена:  234,8 €

Цена по парче

234,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот