Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 47 5.00 D10 84M

Vredestein

Vredestein V 475.00 D10 84M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082337

Највисока цена:  91,2 €

Цена по парче

91,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот