Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 47 5.00 D10 80M

Vredestein

Vredestein V 475.00 D10 80M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082283

Највисока цена: 

Назад кон врвот