Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 295/30 ZR20 101Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti295/30 ZR20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692261633
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  186,6 €

Цена по парче

186,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот