Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 285/35 ZR20 104Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti285/35 ZR20 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692261572
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  182,2 €

Цена по парче

182,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот