Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 265/35 ZR19 98Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti265/35 ZR19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692275142
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  221,3 €

Цена по парче

221,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот