Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 255/55 ZR18 109Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti255/55 ZR18 109Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692275678
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  205,8 €

Цена по парче

205,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот