Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 255/50 ZR19 107Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti255/50 ZR19 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692275661
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  205,2 €

Цена по парче

205,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот