Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 255/40 ZR18 99Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti255/40 ZR18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291005
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  147,6 €

Цена по парче

147,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот