Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 245/45 ZR20 103Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti245/45 ZR20 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692308901
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  178,3 €

Цена по парче

178,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот