Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 245/30 ZR20 90Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti245/30 ZR20 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  170,9 €

Цена по парче

170,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот