Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 235/35 ZR20 92Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti235/35 ZR20 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692275203
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  188,8 €

Цена по парче

188,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот