Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 275/30 ZR19 96Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+275/30 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505942
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот