Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Sessanta 255/40 ZR18 99Y

Vredestein Ultrac Sessanta
Vredestein Ultrac Sessanta
Vredestein

Vredestein Ultrac Sessanta255/40 ZR18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692180781
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
67 dB

Највисока цена:  175,8 €

Цена по парче

175,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот