Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 255/55 ZR19 111W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin255/55 ZR19 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332463
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот