Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 245/35 ZR18 92Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin245/35 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692332401
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  115,4 €

Цена по парче

115,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот