Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/50 ZR18 101Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/50 ZR18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692330780
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  131,1 €

Цена по парче

131,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот