Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/45 ZR17 97Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/45 ZR17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692327940
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,6 €

Цена по парче

89,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот