Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/60 ZR16 98W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/60 ZR16 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692330919
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот