Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/55 R18 98V

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  108,5 €

Цена по парче

108,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот