Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/55 R18 98V

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692341854
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  117,7 €

Цена по парче

117,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот