Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 215/50 ZR17 95W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin215/50 ZR17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692330551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  168,7 €

Цена по парче

168,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,85 €

Назад кон врвот