Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 215/45 ZR17 91Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin215/45 ZR17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328442
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  78,9 €

Цена по парче

78,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот