Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 205/50 ZR17 93Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin205/50 ZR17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328022
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот