Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 215/65 R16 98H

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692505171
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

78,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот