Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 900/60 R38 178D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL900/60 R38 178D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
900
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
178
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692309755

Највисока цена:  5.195,4 €

Цена по парче

5.195,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот