Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion XXL 600/65 R28 147D

Vredestein Traxion XXL
Vredestein Traxion XXL
Vredestein

Vredestein Traxion XXL600/65 R28 147D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692326943

Највисока цена:  1.264,5 €

Цена по парче

1.264,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот