Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion Versa 500/70 D24 164A8

Vredestein

Vredestein Traxion Versa500/70 D24 164A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
500
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692309960

Највисока цена:  1.149,2 €

Цена по парче

1.149,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот