Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion Versa 340/80 R18 143A8

Vredestein

Vredestein Traxion Versa340/80 R18 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692335341

Највисока цена:  509,8 €

Цена по парче

509,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот