Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 II 380/85 R34 137A8

380/85 R34 137A8
Vredestein
Vredestein

Vredestein Traxion 85 II380/85 R34 137A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692349966

Највисока цена:  1.129,5 €

Цена по парче

1.129,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот