Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 420/85 R28 139A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85420/85 R28 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109812

Највисока цена:  618 €

Цена по парче

618 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот