Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 380/85 R28 133A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85380/85 R28 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109805

Највисока цена:  539,9 €

Цена по парче

539,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот