Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 85 380/85 R24 131A8

Vredestein

Vredestein Traxion 85380/85 R24 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692109775

Највисока цена:  605,7 €

Цена по парче

605,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот