Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 70 380/70 R20 132D

Vredestein

Vredestein Traxion 70380/70 R20 132D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344763

Највисока цена:  509,8 €

Цена по парче

509,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот