Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 70 360/70 R20 129D

Vredestein

Vredestein Traxion 70360/70 R20 129D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344756

Највисока цена:  473,3 €

Цена по парче

473,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот