Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 70 320/70 R20 123D

Vredestein

Vredestein Traxion 70320/70 R20 123D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344701

Највисока цена:  627,5 €

Цена по парче

627,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот