Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 70 300/70 R20 120D

Vredestein

Vredestein Traxion 70300/70 R20 120D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
300
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692344671

Највисока цена:  433,9 €

Цена по парче

433,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот