Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 540/65 R34 145D

Vredestein

Vredestein Traxion 65540/65 R34 145D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360541

Највисока цена:  1.398,3 €

Цена по парче

1.398,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот