Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 480/65 R28 136D

Vredestein

Vredestein Traxion 65480/65 R28 136D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360503

Највисока цена:  851,4 €

Цена по парче

851,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот