Споредете до 4 продукти:

Vredestein Traxion 65 480/65 R24 133D

Vredestein

Vredestein Traxion 65480/65 R24 133D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692360473

Највисока цена:  781,7 €

Цена по парче

781,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот