Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 185/65 R14 86T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692277849
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  87,5 €

Цена по парче

87,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот