Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 175/65 R15 84T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692277887
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  80,3 €

Цена по парче

80,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,76 €

Назад кон врвот