Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 165/70 R13 79T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692290619
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  44,5 €

Цена по парче

44,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот