Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic B 205/60 VR13 86V

Vredestein

Vredestein Sprint Classic B205/60 VR13 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
VR
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V

Највисока цена:  386,6 €

Цена по парче

386,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот