Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 215/60 R15 94W

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic215/60 R15 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692341755
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  231,9 €

Цена по парче

231,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот