Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 195/70 R14 91V

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic195/70 R14 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692181306
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  171,3 €

Цена по парче

171,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот